Evet. Avon üyesi olmak tamamen ücretsiz. Hızlıca temsilci olmak için başvuru formumuzu doldurun en kısa sürede sizi arayalım ve üyelik işleminizi gerçekleştirelim.

Eğer Avon’a yeni başladıysanız hiç endişeniz olmasın Avon da zarar etmeniz mümkün değil. Çünkü herhangi bir sermayeye ihtiyacınız yok, çevrenizdekilere kataloğu gösterip onlardan sipariş toplayarak kar elde edebilirsiniz Ürünler size indirimli gelir ve sizde onları müşterilerinize teslim edip %30 kar elde edebilirsiniz. Katalogtan 130 TL değerinde kozmetik ürünü sipariş ettiğinizde bunun size gelişi 100 TL olur. Siz müşterinize size gelen 100 liralık ürünü 130 liraya satarak anında 30 lira kar etmiş olursunuz. Bu kar miktarını arttırmak sizin elinizde, 1000TL’lik sipariş verirseniz 300 TL karınız olacaktır.

Evet. Avon ürünlerini satarak gelir elde ettiğiniz gibi bu satışlar sayesinde Avon temsilci hediyeleri de kazanacaksınız. Bu hediyeler çoğu zaman Avon ürünleri olmakta.(Parfüm, makyaj malzemesi vs.) Siz bu Avon ürünlerini satarak da ekstra gelir elde edebilirsiniz. Örneğin; Yeni kayıt oldunuz ve ilk kampanyanızda 225 TL değerinde sipariş verdiniz. 225 TL’lik sipariş verdiğiniz için 2 adet Avon parfümü kazanırsınız. ( 225 TL’lik limit bazı kampanyalarda değişebilmektedir.) Bu parfümlerin yaklaşık olarak satış fiyatı 50 ile 65 TL arasıdır. Eğer siz bunları da satarsanız bu da size kar olarak kalacaktır.

Avon da satış yaparak kar elde edebildiğiniz gibi, temsilci bulup Satış Lideri olarak da para kazanabilirsiniz. Ekibinizi büyüterek her geçen gün ekibin yaptığı satıştan prim alarak gelirinizi arttırabilirsiniz. Satış Liderliği yapmak isteyen temsilcilerimize üye olduktan sonra her türlü bilgi yardımını gerek telefonla gerek yazılı şekilde yapacağız. Gelin beraber büyüyelim beraber kazanalım.

Sipariş ettiğiniz her ürünün arkasında dünyaca ünlü Avon Memnuniyet Garantisi vardır. Herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız bir ürünümüzü iade etmek için, ürünü satın aldığınız Avon Satış Temsilcisi’ne başvurmanız gerekmektedir. Kanunen 10 gün olan iade süresi Avon’da 40 gün olarak uygulanmaktadır. Satın aldığınız ürünleri fatura tarihinden itibaren 40 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Siparişiniz elinize ulaştığı andan itibaren 15 gün içerisinde kredi kartı veya banka şubelerinden temsilci numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

avon ücretsiz üyelik

Aklınıza takılan her soru için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz