Farmaside Nasıl Kazanç Sağlanır?

Farmaside üç tip kazanç sistemi vardır:

  1. Alırken tasarruf etme
  2. Doğrudan satış ile %30-%40 arası kar elde ederek direkt sıcak para kazanma
  3.  Ekip kurarak büyüme ve uzun vadede prim sistemi ile yüksek kazanç elde etme

Farmasiye başlarken kendinize ulaşılabilir küçük hedefler koyabilirsiniz. Bu ay faturayı ben ödeyeceğim, Çocuğuma ayakkabı alacağım yada çamaşır makinemi değiştireceğim gibi.. Küçük hedefler, gerçekleştikçe motivasyonunuzu arttıracak yeni hedeflere kapı açacaktır. İlk hedefiniz asla kısa sürede çok yüksek kazanç elde etmek olmamalıdır. Gerçekleşmesi zor hedefler sizi sadece amacınızdan uzaklaştırır. 

Hedefinizi belirlediğiniz bu yolda öncelikle MARKETİNİZİ DEĞİŞTİREREK farmasi ürünlerini kendiniz deneyimlemelisiniz! Farmasiye üye olmadan önceki iki ay ve üye olduğum ilk ay farmasi ürünlerini deneyerek önce kendim ikna olmuştum. Unutmayın kimse inanmadığı bir ürünü tavsiye edip satamaz! Bu yüzden Ürün satmak için ilk müşteriniz yine siz olmalısınız.  

Farmasi İşinde Ekip Kurarak Kariyer Planlamak

Yukarıda bahsettiğim gibi marketinizi değiştirdiniz, artık ürünleri tanıyorsunuz, tavsiye ediyor ve çok güzel satış yapıyorsunuz. Eğer hayallerinizde bu işte ilerlemek ve seviye kazanmak var ise bi yandan satış yaparken bir yandan ekip kurup büyümek bunun en doğru ve en sağlam yoludur.

Ekip kurarak prim kazancı elde etmek için, kişiye yönelik hedef belirleme ve ekiple iyi organize olmak gereklidir. Öncelikle ekibinizi tanımalısınız. Ekibinizdeki her bir üyenin satış insanı mı, sadece ihtiyaçlarını almak için üye olan kişi mi yoksa ekip kurup ilerleme potansiyeli olan kişi mi olduğunu doğru analiz etmelisiniz. 50 kişilik bir ekipte girişimci ruhunu barındıran kişi sayısı bir elin parmağını geçmez. Ve girişimci ruhu taşıyan o kişiler alt ekiplerini kurmaya başladığında kazanç kapısı sizin için açılmış olacaktır. Bir anda 50 kişilik ekibiniz 150-200 kişiye ulaşacak ve bu aşamada Doğru kişiye doğru yaklaşım ve yönlendirme sizi başarıya götürecektir!

Farmasi Girişimcisi Olmak İçin Harekete Geçin! Şimdi Farmasi Üye Ol

Her şeyden önce kendinize inanmalısınız! Birileri bu işi yapabiliyorsa siz de yapabilirsiniz! *Marketinizi değiştirmek, *ürünleri tanımak, *tavsiye ederek satış yakalamak, *üye ekleyerek ekip kurmak! Ve son olarak ekibe doğru yaklaşım ve yönlendirme ile ekip ruhunu yaşatarak seviye kazanmak ve kazandırmak! 

Yukarıda yazdığım her bir maddeyi yerine getirebilmek için doğru ve güçlü bir ekiple yola çıkmanız gerekir. Biz bu anlamda NESİL gözetmeksizin tüm üyelerimize gereken bilgilendirme ve desteği sağlıyoruz. Siz de ekibimizde yer almak ve Farmasi işinde yukarıda bahsettiğim prim ile kazanç elde etmek istiyorsanız üyelik formuna bilgilerinizi bırakabilir veya whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

üyelik işleminiz gerçekleştiğinde gruplarımıza eklenerek ekibimize özel fırsatlardan faydalanabileceksiniz. Aklınıza takılan her türlü soruya cevap oluşturacak, Farmasi hakkında öğrenmeniz gereken tüm bilgileri size aktaracak, Farmasi’nin güncellediği bilgileri sizinle paylaşacak, Farmasi’de kariyer basamaklarını çıkmanızı ve para kazanmanızı sağlayabilecek kişilerden oluşan ekibimiz size her konuda destek sağlayacak, bu yolda kendinizi asla desteksiz ve yalnız hissetmeyeceksiniz. 

Aklınıza takılan her soru için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz